niedziela, 9 grudnia 2012

A może czas już pomyśleć o Karnawale 2013....


Na pewno na razie większość czasu pochłaniają przygotowania świąteczne, prezenty, Mikołaj....
Ale już niedługo karnawał, a jeszcze przed nim sylwester, czas zabaw i szaleństwa. To okres kiedy żegnamy stary rok i witamy nowy. Szaleństwo przejawia się nie tylko w zabawie, ale i w modzie. W tym okresie dozwolone jest prawie wszystko. Eksperymenty w modzie są jak najbardziej dozwolone na ten czas. Wybór stroju karnawałowego jest zależny przede wszystkim od rodzaju przyjęcia, na które się wybierasz. Na pierwszy plan wysuwają się  suknie balowe, koktajlowe, wizytowe , sukienki dyskotekowe. Nie na każde przyjęcie nadaje się każda z powyższych kreacji, trzeba umieć dokonać selekcji.
Każdy  rodzaj sukni posiada swoje zalety, które najlepiej sprawdzają się na odpowiednich zabawach , nie można  założyć dyskotekowej sukienki wybierając się na elegancki bal i odwrotnie, sukni balowej do dyskoteki.
Okres karnawału to także okres studniówek i wiadomo, że każda z nas w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo. W zależności od upodobań możemy wybrać małą czarną lub długą suknię balową bo taka też będzie odpowiednia.
I jeszcze jedna uwaga niezależnie od okazji czy wieku trzeba pamiętać o odpowiednim doborze sukni do figury.  Właściwe dopasowanie kreacji do budowy ciała tak aby dobrze leżała i podkreślała walory kobiecego ciała, maskując jednocześnie jego mankamenty to ogromny sukces.
Wtedy każdy strój czy to suknia krótka, czy długa będą się elegancko prezentować a ich właścicielka będzie zadowolona.
Długie kreacje zakładamy na bale. Krótkie kreacje z falbankami, koronką czy frędzlami są bardzo odpowiednie dyskotekę. Bardzo Często wybieramy uniwersalny, czarny kolor, który jest nie tylko elegancki ale i dodatkowo wyszczupla.
Czarną kreacje możemy różnie wystylizować i wyglądać rokowo, punkowo, sexy. Jeśli lubisz się wyróżniać wybierz sukienkę błyszczącą, która będzie się mienić tysiącem barw z każdym twoim ruchem. W tegoroczną noc sylwestrową postaw na  ekstrawagancję.
 Frędzle, falbany, połysk, dżety i kamienie suknie z piórami czy nawet z futrem będą wirować nie na jednym parkiecie, na pewno sporo tez będzie ponętnej asymetrii.
Tegoroczne imprezy będą szalone, nie bój się odważnych dodatków.
Bo ważna jest przede wszystkim zabawa, a kiedy dobrze się czujesz w swoim stroju to dobra zabawa jest prawie gwarantowana;P
A oto kilka z naszych karnawałowych propozycji:
Więcej karnawałowych kreacji tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz