czwartek, 9 maja 2013

Paski, paseczki...


Czarno-białe pasy to wzór, który niezmiennie powtarza się w kolekcjach. Nie inaczej jest w obecnym sezonie! Paski są zawsze na czasie i nigdy ich za wiele:)
Nie to żeby zaraz zamienić się w zebrę, ale ubrana w paski mogę wyglądać modnie i zarazem gustownie. W tym sezonie nosimy każdy rodzaj pasków - poziome, pionowe i skośne, cienkie i grube. Strzałem w dziesiątkę są zwłaszcza paski czarne i białe.
Ten wzór świetnie wygląda z innymi czarnymi i białymi dodatkami lub z czerwienią. Paski poziome poszerzają, nie oznacza jednak że przeznaczone są tylko dla osób w rozmiarze S. Aby paski nie poszerzały powinny być cienkie i nie powinny tworzyć regularnego wzoru.
Świetnie wyglądać będą paski ułożone od najcieńszych na górze, do najgrubszych na dole. Aby wyszczuplić talię, wybierz sukienkę lub tunikę ze skośnymi paskami zbiegającymi się lub przecinającymi się na brzuchu.
Tej wiosny modne są sukienki, które górę mają w paski poziome a dół w paski pionowe lub skośne.
Jeśli chcesz wysmuklić figurę, wybierz sukienkę, spodnie lub koszulę w wąskie paski pionowe, które nie tylko wysmuklą ale i wydłużą sylwetkę. Paski opanowały sukienki i koszule, ale nie zabraknie ich też na spodniach czy legginsach.
Legginsy w czarno-białe paski to absolutny hit!
Trendy są też całe komplety i kombinezony z jednorodnym lub przemiennym pasiastym wzorem.
Wybierając paski pamiętajmy, aby nie łączyć zbyt wielu rodzajów pasków 
Jeśli nie masz odwagi na pasiasty total look, zdecyduj się na jeden element w paski albo  na pasiaste dodatki czyli torebkę, buty czy pasiastą biżuterię.
Czerń i biel powraca w świecie mody bezustannie, dlatego ubrania w tych kolorach to nie tylko ostatni krzyk mody, ale i inwestycja na następny sezon.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz