środa, 4 kwietnia 2012

Spódnice i sukienki MAXI

Od kilku sezonów można podziwiać coraz więcej spódnic maxi w sferze street fashion. Fason początkowo tylko dla odważnych, szybko zaczął zdobywać rzesze zwolenniczek. Głównym pytaniem jakie nurtuje więszkość kobiet jest: z czym nosić spódnicę maxi.

Jak nosić spódnice/sukienki MAXI?


Pole do popisu mają tutaj przede wszystkim szczupłe i wysokie dziewczyny, jednak fason ten jest idealny dla każdych kształtów - wszystko zależy od tego jakie wzór wybierzemy, i jak (w przypadku spódnic) połączym go z górą.

Jeśli nie wiemy jak dobierać topy - pójdźmy na łatwiznę i kupmy sukienkę. Osobom o pełniejszych kształtach odradzamy jedynie paski poziome i duże wzory - za to koniecznie trójkątny dekolt, aby wydłużyć sylwetkę!
Poniżej przedstawiamy kilka propozycji i zarazem inspiracji jak nosić sukienki maxi.


Jeśli chodzi o spódnice maxi, to powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej krój. Jeśli jest to wąska spódnica, to możemy dobrać do niej zarówno wąski top, jak i model oversizowy. Należy przede wszystkim pamiętać, aby wszystko współgrało ze sobą kolorystycznie. Jeśli któj spódnicy jest rozkloszowany, to polecamy dobrać do niej gorset lub wąski (dopasowany) top. 


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze sklepu Coco-fashion.pl

1 komentarz: