czwartek, 1 marca 2012

Zmiany w sklepie azjatyckistyl.pl


Drogie blogerki,  mamy na Was kilka informacji odnośnie zmian w naszym sklepie.

Informujemy, że sklep azjatyckistyl.pl wprowadził dwie nowe kategorie:

Nowa Dostawa - w tej zakładce znajdziecie produkty, które są już w drodze do naszego sklepu w Polsce. Są to zarówno nowości, których jeszcze w sklepie nie było, oczywiście wpisujące się w aktualne trendy; jak i te których stany magazynowe wznawiamy ze względu na Wasze duże zainteresowanie. Produkty już teraz możecie zamawiać i w ten sposób mieć pewność, że produkt nikt go wcześniej przed Wami nie wykupi! ;]

Rezerwacje - ta zakładka obejmuje produkty, które na obecny moment zostały wykupione, ale które mogą być wznowione w sklepie na życzenie klienta. Wystarczy, że zarezerwujecie interesujący Was produkt: na stronie produktu zamiast przycisku "KUPUJĘ" widnieje "REZERWUJĘ". Jeżeli dany produkt zdobdzie odpowiednią ilość rezerwacji (od różnych osób), to wznowimy jego sprzedaż w sklepie, a sami rezerwujący dostaną specjalną wiadomość, informującą o tym fakcie.

I pamiętajcie! 20 marca nowa wielka dostawa! Śledźcie uważnie zakładkę NOWA DOSTAWA, gdzie już od kilku dni systematycznie dodajemy nowe produkty!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz